Jūs naudojate pasenusią naršyklę, prašome atsinaujinti į naujesnę versiją.
  • AKCIJA

15 metų nuoseklaus darbo

Jau 15-a metų UAB “Losbalt” atstovauja didžiausius JAV vitaminų ir maisto papildų gamintojus. Per tą laiką daugiau nei du milijonai pakuočių pasiekė Lietuvos ir Latvijos vartotojus. Veiklą vystyti skatina puikūs medikų ir farmacininkų atsiliepimai apie platinamų produktų kokybę, jų efektyvumą.

Patyrusių specialistų kolektyvas

Įmonės kolektyvo branduolys - specialistai, baigę socialinių arba biomedicinos mokslų studijas. Naujų produktų paieškoje jiems talkina JAV dirbantys konsultantai. Mokslo žinios, faktai ir įrodymai, inovatyvios technologijos, besikeičiantys vartotojų poreikiai – tai pagrindiniai mūsų darbo orientyrai.

Nuolatinis ryšys su vartotoju

Mums svarbi kiekviena nuomonė, todėl įmonės atstovai didelę savo darbo dienos dalį praleidžia tiesiogiai konsultuodami potencialius ar jau esamus mūsų produktų vartotojus. Vertiname kiekvieną klausimą ir atsiliepimą, pastabą ir pageidavimą. Tai skatina tobulinti tiek savo darbą, tiek produktus, jų asortimentą. Kadangi dirbame lanksčiai, savo klientus dažnai galime pradžiuginti individualiais, jiems asmeniškai pritaikytais sprendimais.

Naujas etapas – prekyba internetu

Naujos informacinės technologijos, greitas internetinis ryšys ir išvystyta elektroninė bankininkystė suteikia Lietuvoje puikias galimybes greitai ir saugiai nusipirkti produktus. JAV didžioji dauguma maisto papildų perkami internetu, nes elektroninėje parduotuvėje jie kainuoja pigiau, nei vaistinėje. Be to elektroninė prekyba suteikia daugiau galimybių taikyti lankstesnę nuolaidų sistemą.

Patikima ir saugu

Elektroninė parduotuvė priklauso tik UAB „LosBalt“, kuri garantuoja:

  • Produktų autentiškumą ir kokybę
  • Patikimą pristatymą, esant reikalui prekės pakeitimą ar grąžinimą per nurodytus terminus
  • Operatyvų atsakymą į užklausas ir individualius vartojimo patarimus.
  • Palankiausią kainą.
  • Vartotojų duomenų saugumą.

Krepšelis  

Nėra prekių


Viso už prekes: 0,00 €

Pirkti