Jūs naudojate pasenusią naršyklę, prašome atsinaujinti į naujesnę versiją.

Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje e-YourLife.eu prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių arba nemokamai - vienoje iš sąraše nurodytų vaistinių. Prekių pristatymas atsiimant prekes Lietuvos pašto skyriuje yra nemokamas perkant už 30,00 € ir daugiau.

Visuomet stengiamės Jums prekes pristatyti kaip įmanoma greičiau. Dažniausiai užsakymai pirkėjus pasiekia per 3 darbo dienas, tačiau maksimalus pristatymo laikotarpis – 5 darbo dienos. Jeigu prekių  Jums reikia labai skubiai – kreipkitės į mus telefonu +370 688 02826 ar el. paštu informacija@e-yourlife.eu ir mes pasistengsime padaryti viską ką galime, kad prekes gautumėte  kaip galima greičiau. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais.

Nemokamas prekių atsiėmimas vaistinėse

Norėdami nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš sąraše pateiktos vaistinės. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes vaistinėse galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš vaistinių būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu. Prekės pristatomos į vaistinę per  3-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Vaistinių, kuriose galite atsiimti įsigytas prekes, sąrašas:

Kaune: Atgijos vaistinė, A.Mickevičiaus g.46-1, Kaunas, tel.: (37) 206992, darbo laikas: I-V 8.00-19.00  VI 9.00-15.00                     

Vilniuje: Medininkų vaistinė, Aušros Vartų g. 27, Vilnius,  tel.:(5)2628417, darbo laikas: I-V  7.30-20.00   VI 8.00-15.00                          

Klaipėdoje: Sendvario vaistinė, Tilžės g.2, Klaipėda, tel.: (8 46) 382528, darbo laikas: I-V 9.00-20.00  VI 9.00-15.00                              

Šiauliuose: Valerijonas vaistinė, Vilniaus g. 173, Šiauliai, tel.: (8 41) 432646, darbo laikas: I-V 7.30-20.00  VI 8.00-20.00                         

Panevėžyje: T.Barauskio vaistinė, Vilniaus g. 25, Panevėžys, tel.: (8 45) 439915, darbo laikas: I-VI 0.00-24.00                                                

Marijampolėje: Gubojos vaistinė, R. Juknevičiaus g. 72, Marijampolė, tel.: (8 343) 97372, darbo laikas: I-V 8.30-18.00                                

Prekių atsiėmimas iš Lietuvos pašto skyriaus

Norėdami prekes gauti būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau (pristatymo kaina 1,50 €), savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus. Įsigyjant prekių daugiau kaip už 30,00 €, prekes į Jūsų nurodytą Lietuvos pašto skyrių pristatysime nemokamai. Pristatymo laikas: 3-5 dienos nuo užsakymo patvirtinimo. Apie išsiųstą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.


Dėmesio: prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

Už 3,90 € pristatymo mokestį užsakytos prekės pristatomos iki pat gavėjo durų. Įsigijus prekių už didesnę nei 30,00 € sumą -  pristatymo mokestis tik 2,60 €. Dieną prieš pristatant prekes su Jumis susisekęs kurjeris suderins pristatymo laiką. Užsakymo pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos nuo užsakymo patvirtinimo.

Pastabos:

1. Jei pasirinkę pristatymą į namus, užsakymą norėsite apmokėti grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Užsakymo apmokėjimo grynaisias pinigais paslaugos kaina 1,50 €

2. Derinant su kurjeriu prekių pristatymo laiką, nepamirškite dar kartą pasitikslinti ar teisingai nurodytas Jūsų įsigytų prekių pristatymo adresas.

3. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir kurjeriui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Kilus klausimams, kreipkitės į mus +370 688 02826 ar el. paštu informacija@e-yourlife.eu.


Krepšelis  

Nėra prekių


Viso už prekes: 0,00 €

Pirkti