Jūs naudojate pasenusią naršyklę, prašome atsinaujinti į naujesnę versiją.

Jau 15 metų Lietuvoje žinomas prekės ženklaspriklauso kompanijai NBTY, Inc., kuri yra yra didžiausias JAV maisto papildų gamintoja ir platintoja.„YourLife®“ – rinktiniai produktai iš 22 tūkst. pavadinimų siekiančio asortimento. Jų sudėtis nuolat tobulinama, mažinant dirbtinių maisto priedų kiekį, įterpiant kuo daugiau natūralios kilmės žaliavų. Kontroliuojamas ne tik produktų stabilumas, bet ir savalaikis tablečių ištirpimas, nes nuo to priklauso visų mitybinų medžiagų pasisavinimas.
 

Tai produktų linija puikiai atspindindinti per daugelį metų susiformavusius Lietuvos vartotojų poreikius: tradiciškai vartojamos ir žinomos sudėtinės  dalys bei jų deriniai, efektyvios medžiagų, turinčių fiziologinį poveikį dozės, geriausias kokybės ir kainos santykis. Gamintojai, dirbantys pagal Geros gamybos praktikos standartus nuolat ieško optimalių sprendimų ir koja kojon žengia su maisto papildų pramonės naujovėnis.
 

Šias formules sukūrė ir ištobulino JAV gydytojas pediatras M. Clarke, apibendrindamas ilgametę savo ir kolegų patirtį. Tai puikaus skonio, optimaliai įsisavinami skysti maisto papildai, kuriuos lengva dozuoti pagal vaiko amžių. Naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, ekologiškai užaugintos vaistažolės.
 

Tai sąnarių sveikatos ekspertai, dirbantys tam, kad kiekvienas galėtume kuo ilgiau išsaugoti judėjimo malonumą. Produktai pagrįsti mokslo žiniomis ir tyrimais, pelnytai pripažinti JAV gydytojų ir vaistininkų.

 

 


Krepšelis  

Nėra prekių


Viso už prekes: 0,00 €

Pirkti