Jūs naudojate pasenusią naršyklę, prašome atsinaujinti į naujesnę versiją.
FILLERINA Filler Treatment, Grade 2 Didesnė nuotrauka

FILLERINA Filler Treatment, Grade 2

  • Dermatologinis – kosmetinis užpildas „Fillerina“ Nr. 2 - 2 stiprumo lygis – vidutinė koncentracija. Skirtas naudoti namuose. „Fillerina“ komplekso Šveicarijos patentas Nr. CH 705 713 B. 

Smulkiau..

Kaina:

45,00 €

Akcija!

138,79 €

Sutaupote: -93,79 €

Šios prekės laikinai neturime.

http://www.labosuisse.com

Veido, kaklo ir iškirptės zonai – mažina išraiškos raukšles, raukšles, atsiradusias dėl odos senėjimo.

Didina skruostikaulių ir lūpų apimtį.

Pakuotės turinys:

  • 14 dozių (2 ml) želė užpildo - buteliukas „Fillerina“ 1,
  • 14 dozių (2 ml) maitinamąja plėvele pasidengiančios masės - buteliukas „Fillerina“ 2,
  • 2 tikslūs sugraduoti kosmetiniai aplikatoriai.

Kompleksas „Fillerina“: Šveicarijos patentas Nr. CH 705 713 B1.

Sugraduotas kosmetinis aplikatorius su sutrumpintu antgaliu. Šveicarijos patentas Nr. CH 695.412 A5.

ĮSPĖJIMAS: TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI. NETINKA INJEKCIJOMS. Saugoti, kad nepatektų į akis.

 

Naujos kartos dermatologinis – kosmetinis užpildas 

Dermatologinis – kosmetinis užpildas „Fillerina“ buvo kuriamas nuo pat 2007-ųjų, prekės ženklo užregistravimo metų. Tai naujos kartos raukšlių užpildymo ir šalinimo priemonė: ji užpildo odos defektus iš vidaus ir yra skirta naudoti namuose.

Priemonės pavadinimas siejamas su jos veikimo mechanizmu. Pagrindinė veiklioji medžiaga - specialus skirtingų formų hialurono rūgščių mišinys. Jis palaipsniui ir tolygiai įsiskverbia į giliausius odos sluoksnius (ex vivo tyrimai). Panašiai kaip ir invazinių estetinės medicinos procedūrų metu, „Fillerina“ sudėtyje esančios hialurono rūgštys „suriša“ vandenį ir užpildo ypač matomas, gilias raukšles bei odos defektus (suglebusias, raukšlių išvagotas vietas bei mikroreljefą), padidina skruostikaulių ir lūpų apimtį. „Fillerina“ veikia švelniai, tolygiai, netraumuoja audinių.

Veikliosios medžiagos

Odai senėjant, laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis joje, todėl pasirodo raukšlės, išraiškos raukšlelės, oda suglemba, ypač ties skruostikauliais ir lūpomis.

„Fillerina“ veikimas pagrįstas novatorišku šešių skirtingo molekulinio svorio ir dydžio hialurono rūgšties molekulių mišiniu, kurį į giliuosius odos sluoksnius perneša speciali medžiaga, galinti veiksmingai prasiskverbti iki giliausių odos sluoksnių (ex vivo tyrimai). Žemiau pateiktoje lentelėje nurodytas skirtingų hialurono rūgšties molekulių molekulinis svoris daltonais (DA - molekulinio svorio matavimo vienetas).

PAVADINIMAS PAGAL TARPTAUTINĘ KOSMETIKOS INGREDIENTŲ NOMENKLATŪRĄ

MOLEKULINIS SVORIS

FUNKCIJA

Hialurono rūgštis

1000 Da

Akimirksniu įsigeria į giliuosius odos sluoksnius (exvivo tyrimai). Putlina audinius ir tuo būdu lygina raukšles.   

Hidrolizuotas natrio hialorunatas

5000 Da

Akimirksniu įsigeria į giliuosius odos sluoksnius (ex vivo tyrimai). Putlina audinius ir taip lygina raukšles.            

Hidrolizuota hialurono rūgštis

50 000 Da

Įsigeria į viduriniuosius ir giliuosius odos sluoksnius (ex vivo tyrimai), užpildo raukšles ir suglebusias odos zonas iš vidaus.

Natrio hialorunatas

200 000 Da

Įsigeria į viršutiniuosius ir viduriniuosius odos sluoksnius (ex vivo tyrimai), kur „suriša“ didelį kiekį vandens. Padeda išlyginti odos paviršiaus mikroreljefą.

Natrio hialorunatas

2 000 000 Da

Įsigeria į viršutiniuosius odos sluoksnius (ex vivo tyrimai). Padeda išsaugoti audinių putlumą.              

Natrio hialorunato struktūruotas polimeras

Tinklinės struktūros hialurono rūgštis

Užtikrina lėtą ir nuolatinį hialurono rūgšties išsiskyrimą į odą (ex vivo tyrimai). Padeda išsaugoti audinių putlumą.                            

 Hialurono rūgšties poveikį sustiprina kitos sudedamosios dalys. Į audinius ciklodekstrino pernešamas specialus peptidas „Matrifull“ skatina odos audinių mitybą, natūralią užpildančiųjų medžiagų gamybą, todėl oda tampa putlesnė, stangresnė.  Heksapeptidas reguliuoja vandens apykaitą odoje, todėl padeda išsaugoti jos drėgmę.

Dozavimas

Namuose naudoti skirtas „Fillerina“ dermatologinis kosmetinis užpildas yra trijų skirtingų koncentracijų, todėl užtikrina ypač veiksmingą ir teisingą veido bei kaklo odos ir jos audinių priežiūrą. 2 stiprumo lygio„Fillerina“ rekomenduojama, kai pastebimos išryškėjusios senėjimo sukeltos raukšlės ir išraiškos raukšlelės, nelygus, pastebimas mikroreljefas, akivaizdžiai suglebusi oda, ypač ties skruostikauliais ir lūpomis.

Naudojimo nurodymai

Dermatologinis – kosmetinis užpildas „Fillerina“ naudojamas 14 dienų iš eilės ryte ar vakare, priklausomai nuo individualių poreikių ir įpročių.

Želė užpildą „Fillerina“ 1 naudokite numatytose probleminėse odos vietose. Procedūra atliekama specialiu aplikatoriumi, kuriuo galima sutraukti dvi atskiras produkto dozes po 1 ml (iki 2 ml vienam kartui) ir tiksliai paskleisti ant kaktos raukšlelių, raukšlelių tarp antakių, aplink akis, nosies – lūpų kampo, kaklo raukšlių, ant skruostikaulio kontūro, jei norime jį kiek „pakelti“, ant lūpų, jei norime, kad jos taptų putlesnės. Želė užpildą palikite ant odos 10 minučių, kad veikliosios medžiagos įsigertų.

Tuomet švelniais glostomaisias ir tapšnojamaisiais pirštų galiukų judesiais įmasažuokite likusią priemonę, kad ji visiškai įsigertų į odą. Nemasažuokite sukamaisiais judesiais. Į drožleles panašios produkto liekanos ant odos, kurias lengvai galima pašalinti pirštais, reiškia, kad produkto yra per daug konkrečiai odos zonai. Tokiu atveju rekomenduojama naudoti mažiau produkto, tačiau ne mažiau kaip 1,5 ml (1 ½ aplikatoriaus). Dėl produkto poveikio gali atsirasti laikinas odos tempimo jausmas. 

Po to užtepkite „Fillerina“ 2 maitinamąją plėvelę, kuri odą aprūpina reikalingomis maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis, padeda užpildui visiškai įsigerti į odą, suteikia veido ir kaklo odai komforto pojūtį. Pritraukite 1-2 ml maitinamosios priemonės ir paskirstykite ją ant veido ir kaklo odos, švelniai įmasažuokite.

Kad produktas geriau veiktų, prieš naudojant „Fillerina“ želė rekomenduojama išgerti dvi stiklines vandens.

„Fillerina“ priemonės kasdienei odos priežiūrai

Jos padeda pasiekti geresnį ilgalaikį efektą. „Fillerina“ priemonėse kasdienei odos priežiūrai yra mažesnė hialurono rūgščių koncentracija. Šios priemonės taip pat yra trijų koncentracijų, priklausomai nuo problemos pobūdžio. Rekomenduojami produktai – dieninis kremas, naktinis kremas bei paakių ir lūpų kremas.

  • "Fillerina“ dieninis kremas, 50 ml tūbelė, galima naudoti atskirai arba su kitais „Fillerina“ produktais.
  • "Fillerina“ naktinis kremas, 50 ml tūbelė, galima naudoti atskirai arba su kitais „Fillerina“ produktais.
  • „Fillerina“ paakių ir lūpų kremas, 15 ml tūbelė, galima naudoti atskirai arba su kitais „Fillerina“ produktais.

 

Platintojas Lietuvoje: UAB „Losbalt“, Ievų g. 9, Giraitė, Kauno r., LT-54307, Lietuva.

 

Krepšelis  

Nėra prekių


Viso už prekes: 0,00 €

Pirkti